ZIOLOVE

ZIOLOVE to herbatki (suplementy diety), których starannie dobrane składniki łączą ze sobą wyjątkowe właściwości ziół, wspomagając Cię w osiągnięciu założonego celu.
Nasze produkty wytwarzane są z najlepszych polskich ziół, bez wypełniaczy i substancji pomocniczych.
W naszym asortymencie znajduje się 6 herbatek:
ODPORNOŚĆ, OCZYSZCZANIE, ODCHUDZANIE, RELAKS, URODA i ZDROWE OCZY

Nie byłoby marki ZIOLOVE, gdyby nie rodzinny duet, który stworzyli ojciec i córka. Autorem wszystkich receptur herbatek ziołowych marki jest Mateusz Senderski. To praktyk zielarski z ponad 40-letnim doświadczeniem, który całe swoje życie zawodowe związał z zielarstwem. Jego przygoda z roślinami zaczęła się na studiach w warszawskiej SGGW i trwa do dziś. Podczas zajęć z zielarstwa w Zakładzie Roślin Leczniczych i Specjalnych SGGW, to właśnie rośliny lecznicze zainteresowały go najbardziej.

Mateusz Senderski jest też autorem wielu poradników zielarskich, w tym branżowego bestselleru „Prawie wszystko o ziołach” oraz „Ziołowych receptur dla zdrowia”. Swoją pasję i miłość do natury przekazał swojej córce Agnieszce Senderskiej-Sztand, która w roku 2016 stworzyła markę ZIOLOVE. – Pamiętam doskonale, że jako dziewczynka lubiłam towarzyszyć tacie w zbieraniu kwiatów lipy. Ich słodki zapach zawsze kojarzyć mi się będzie z beztroską dzieciństwa i wakacjami. Pamiętam też nasze „kontrolne” wyprawy na pola pełne mięty, tymianku i estragonu. Jako dzieciak uwielbiałam popijać domowej roboty syropy, przyrządzane ze zbieranych przez tatę owoców jarzębiny i bzu czarnego. Nigdy nie zapomnę tego smaku – mówi Agnieszka Senderska-Sztand.

Była redaktorką w pismach o zdrowiu, szefem działu urody w „Gali”, a także redaktor prowadzącą magazyny specjalistyczne o tematyce zdrowotnej. Obecnie prowadzi blog o zdrowym stylu życia, ziołach i kosmetykach ziolove.pl.