yestetics

YESTETICS to marka, która powstała z miłości i pasji do natury dla osób które żyją świadomie. Doskonale wiemy, jak ważna jest codzienna pielęgnacja. Odpowiednie oczyszczanie skóry, nawilżanie i odżywianie przekłada się nie tylko na jej kondycję, jędrność i wygląd, ale również na ogólne samopoczucie.

Produkty sygnowane marką Yestetics to stale poszerzająca się oferta, w której skład wchodzą m.in.: peelingi, musy i masła do ciała oraz sole do kąpieli, mydła do rąk i żele pod prysznic.

Co kryją w sobie produkty Yestetics?

✓ naturalne olejki eteryczne
✓ ekstrakty i maceraty roślinne
✓ naturalne masła i oleje

✓ witaminy

Dzięki temu, że stale pogłębiamy swoją wiedzę, zwiększając doświadczenie w produkcji kosmetyków, oferowane przez nas produkty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, którzy od kosmetyku oczekują widocznych efektów, przyjemnego użytkowania i dodatków w postaci odpowiedniej konsystencji i zapachu, który zachwyca. Produkty marki Yestetics to potwierdzenie na to, że to, co naturalne jest dla nas najlepsze! Jeśli zatem marzysz o pięknej, odżywionej skórze pełnej blasku, sprezentuj sobie dawkę wegańskiej przyjemności, sięgając po kosmetyki powstałe z tego, czym dzieli się z nami przyroda.