We Love Candles & We Love Beds

We Love Candles & We Love Beds to są ręcznie robione kolekcje świec i tekstyliów w polskiej manufakturze, w krótkich seriach, w ilościach limitowanych, z niezwykłą dbałością o unikatowe projekty oraz najwyższej jakości materiały wykorzystywane do ich produkcji.

Do wyrobu świec używamy w 100% wosku sojowego, który jest ekologiczny i wegański. Dzięki temu nasze świece palą się dłużej o 30-50% niż tradycyjne.  Nie kopcą, nie brudzą i nie parzą dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci, zwierząt i alergików. Nie używamy szkodliwej dla zdrowia PARAFINY!

Kochamy tworzyć niezwykłe rzeczy. Dzięki temu każda nasza świeca to piękna historia opowiedziana zapachem. Inspirujemy się naturą, kwiatami, drzewami (kolekcja BASIC), ekologicznymi trendami i roślinnością (kolekcja VEGAN) a także ekskluzywnymi i luksusowymi perfumami (kolekcja GOLD).

Do produkcji świec wykorzystujemy bawełniane knoty najwyższej jakości, dzięki czemu świece nie gasną, dając idealne światło palenia oraz czysty basen świecy aż do samego denka. Używamy także drewnianych knotów, które podczas palenia emitują skwierczący dźwięk przypominający klimatyczny trzask drzewa w kominku.
Zgodnie z filozofią zero waste, nie wyrzucamy i nie marnujemy. Nasze opakowania i szklane pojemniki nadają się do recyklingu, a także możemy nadać im drugie życie. Szkło z świec posłuży idealnie jako flakon do kwiatów, pudełko na pędzle, płatki kosmetyczne, kawę, herbatę, owoce, warzywa, czy sypkie produkty.

Świece We Love Candles idealne wpisujące się w duńską filozofię życia HYGGE, w myśl której celebrujemy momenty, cieszymy się chwilami i odpoczywamy w domowym zaciszu.

We Love Beds to także oryginalne tekstylia, pościele, poduszki dekoracyjne, pledy, tworzone z ekologicznych materiałów, jak egipska mako bawełna tkana w Mediolanie, meriono wool od owiec merynosów, oraz tkaniny z najlepszych polskich zakładów z certyfikatem OEKO-TEX.