Urban Nature

Projekt Urban Nature to efekt osobistych poszukiwań harmonii w życiu codziennym. To odzwierciedlenie pasji i miłości do przyrody, która wyraża się w wielu małych czynnościach, jakie możemy oddać matce Naturze w zamian za możliwość egzystencji pod jej skrzydłami. Idea Urban Nature narodziła się z myślą o KOBIECIE – to ona bowiem jest mózgiem większości decyzji i wyborów czynionych dla swojego domu i budowania stylu. Urban Nature poświęca każdą część swojego działania kobiecie aktywnej, odważnej i świadomej. To jej wyborom poddajemy ocenę talentu rodzimych artystów i dzieła ich rąk, oferując przedmioty niebanalne, w wykonanie których konkretny artysta włożył całe serce. Podkreślamy piękno prostoty i znaczenia kolorów ziemi: jej zapachów, faktur, form.

Właścicielka marki Urban Nature – Agnieszka Dawid – prowadzi klimatyczny sklep stacjonarny na warszawskim Żoliborzu Artystycznym, gdzie oferuje najlepsze polskie wzornictwo: modę, sztukę i design. Równolegle funkcjonuje sklep online.

Własna produkcja obejmuje ręcznie zalewane organiczne świece sojowe w autorskich zapachach oraz niezwykłą biżuterię z naturalnej skóry i kamieni półszlachetnych.