Unit4Men®

Unit4Men – NATURALNY SKŁAD I EKSKLUZYWNY MĘSKI ZAPACH

Unit4Men® to nowa polska marka naturalnych, ekskluzywnych kosmetyków stworzonych specjalnie dla mężczyzn. Tworząc nasze produkty, kierowaliśmy się przede wszystkim męską estetyką, ergonomią użytkowania oraz jakością surowców, z których są wykonane. Portfolio to cała gama produktów pielęgnacyjnych dla mężczyzn, o naturalnym składzie (od 92% do 99% naturalnych składników).

To co wyróżnia nasze produkty to również ich zapach, który nie ukrywamy – był dla nas kluczowy, gdyż wiemy, że mężczyźni często rezygnują z używania naturalnych kosmetyków, właśnie ze względu na ich specyficzny zapach. Dlatego też stworzyliśmy innowacyjne połączenie naturalnych składników z ekskluzywnym zapachem męskich perfum. Cała gama kosmetyków, począwszy od kremu do twarzy, żelu pod prysznic, kremu do rąk, po olej do brody – w jednej, prawdziwie męskiej linii zapachowej. Koniec z mieszaniem zapachów różnych kosmetyków.

Nasze kosmetyki tworzymy z ogromną świadomością. Wszystkie są przebadane dermatologicznie, wegańskie i co niezwykle istotne – nie były testowane na zwierzętach. Kosmetyki Unit4men® są wolne od: olejów mineralnych, detergentów siarczanowych (SLS, SLES i pochodnych), silikonów, parabenów i sztucznych barwników!

Każdy kosmetyk marki Uniy4men zawiera wyłącznie naturalne substancje aktywne, których działanie zostało potwierdzone wieloma badaniami.

W chwili obecnej w ofercie są dwa kremy, a już na targach pojawią się kolejne produkty: olej do brody, woda po goleniu, szampon do brody i multifunkcyjny żel pod prysznic 3w1.