SENSUM MARE

SENSUM MARE to polska, naturalna marka kosmetyków powstała w 2017 roku. Jej twórcy to Maciej i Łukasz, którzy wierzą w siłę kobiet i siłę natury. Tworząc markę skupiliśmy się głównie na opracowaniu unikalnych produktów, których skład będzie odpowiadał na potrzeby dzisiejszych kobiet. Każdego dnia udowadniacie nam, że skutecznie trafiamy w Wasze pielęgnacyjne potrzeby. Jesteśmy dumni, że darzycie nas zaufaniem i doceniacie nasze starania, czego wynikiem są liczne nagrody branżowe, takie jak Glammies 2018 i 2020, Qltowy Eko Concept 2019, Kobieca Marka Roku 2019. Wierzymy, że dzięki starannie wyselekcjonowanym surowcom oraz bogatym recepturom nasze kosmetyki stanowią najlepszy wybór. Nieustannie pracujemy nad rozszerzeniem linii kosmetyków o nowe, unikalne produkty, które będą stanowić wspaniałe uzupełnienie codziennego rytuału pielęgnacyjnego. Naszą markę oparliśmy na solidnych filarach, których pozostajemy wierni od samego początku:

SIŁA KOBIET

Wierzymy w siłę kobiet i w to, że każda z nich skrywa naturalne piękno. Nasze kosmetyki jedynie pomagają wydobyć piękno, które jest w każdej kobiecie. Z myślą o kobietach powstała linia kosmetyków, która skutecznie eliminuje oznaki starzenia, nawilża i odżywia skórę twarzy, ale także dba o dobry nastrój i polepsza samopoczucie. Nasze produkty są skierowane do kobiet świadomych siebie i swoich potrzeb, do kobiet odważnych, bezkompromisowych, kompleksowo dbających o swoje zdrowie i urodę. Cieszymy się że stanowimy część świata kobiet i ich rytuału piękna oraz przyczyniamy się do wzrostu samoakceptacji.

SIŁA NATURY W POŁĄCZENIU Z NAUKĄ

Podróż w głąb natury jest podróżą w głąb siebie. SENSUM MARE to sekret piękna ukryty w algach i innych składnikach pochodzących z mórz i oceanów. Sięgamy dalej, wychodzimy na ląd by odkryć inne, drogocenne rośliny, które działają synergicznie ze składnikami pochodzenia morskiego. Działamy w oparciu o najnowsze badania naukowe tworząc nasze naturalne kosmetyki. Łączymy naturę z tym, co daje nauka. Jesteśmy bezkompromisowi, jeśli chodzi o jakość. Pozwól otulić się bogactwem zaczerpniętym prosto z natury, ukrytym w każdej kropli naszych kosmetyków.

TROSKA O ŚRODOWISKO

Nasza marka dba o środowisko. Znaczna część kosmetyków jest zapakowana w szklane słoiczki, opakowania kartonowe nie są foliowane, wykorzystujemy biodegradowalne wypełniacze. Magazynujemy i ponownie użytkujemy duże tekturowe kartony. Nie produkujemy zbędnych śmieci. Działamy świadomie. Nasza linia oczyszczająca zapakowana jest w eko opakowania z trzciny cukrowej z certyfikatem I’M GREEN. Zwierzęta są dla nas ważne – nasze kosmetyki mają wegańskie receptury i żaden ze składników nie był testowany na zwierzętach