Senelle

Filozofia marki Senelle to coś więcej niż troska o kobiece piękno

Polska marka Senelle powstała z miłości do natury i nowoczesnej technologii. Zależy nam, aby każda kobieta odnalazła w naszych produktach siebie. Swoją witalną energię i zmysłowość. Sekretem naszych kosmetyków są innowacyjne metody pozyskiwania naturalnych surowców. Właściwości starannie dobranych składników zapewniają wielowymiarową, unikalną pielęgnację dla kobiet w każdym wieku.
Zainspirowani porami roku, czerpiąc z nich to, co natura oferuje najlepszego, tworzymy wyjątkowe produkty, bazujące na unikalnych składnikach i innowacyjnych składach. Wszystko po to, aby każdą porą roku, poszerzając naszą ofertę, dostarczać klientom kosmetyki, które idealnie spełniają ich oczekiwania.

Świeżość i lekkość – wiosną, nawilżenie – niezbędne latem, odbudowa i przygotowanie na surowość zimy – jesienią, ochrona – zimą. Zmienność pór roku – źródło naszej inspiracji i odpowiedź na potrzeby z nimi związane – za każdym razem optymalnie skomponowane w postaci kolejnych odsłon naszych produktów.

Ponadto:

Otrzymaliśmy tytuł Kobiecej Marki Roku 2018 -Klasa i Styl świadczący o najwyższej jakości produktów i usług dla najbardziej wymagających kobiet. Tytuł ten, to również cenny element wizerunku, symbol najwyższej jakości i niezawodności, potwierdzenie przewagi konkurencyjnej i pozycji na rynku. Adresatka Kobiecej Marki Roku to kobieta sukcesu na miarę XXI wieku- nowoczesna, pełna pasji, szukająca wyzwań i niebanalnych rozwiązań.
Otrzymaliśmy certyfikat Viva! Dla wegetarian i wegan – symbol oznacza produkt sprawdzony przez najlepszych fachowców, technologów żywienia, dietetyków, producentów kosmetyków i suplementów. Oznacza produkt godny zaufania dla osób dla których wartością jest to z czego ten produkt powstał i w jakich warunkach. – wyróżnionym produktem zostało Rewitalizujące serum olejowe do twarzy
Otrzymaliśmy jeden z najważniejszych certyfikatów na świecie. Międzynarodowy znak PETA CrueltyFree świadczący o spełnieniu najbardziej rygorystycznych norm. Świadczy on między innymi o tym, że stosujemy dobre praktyki produkcyjne i nasze składniki jak i produkty są wolne od okrucieństwa dla zwierząt.

Oraz wiele innych, równie cennych nagród dla naszych produktów.