Sampure Minerals

Marka Sampure Minerals powstała w Wielkiej Brytanii w 2009 roku. Pierwsze kosmetyki powstawały na potrzeby właścicielki marki, która nie mogła znaleźć odpowiednich produktów na rynku –produktów upiększających, dających rewelacyjny efakt, ale jednocześnie naturalnych, mineralnych, wegetariańskich i wegańskich. Takich,  które są produkowane w zgodzie z naturą oraz filozofią cruelty-free.

Sampure Minerals oferuje pełny asortyment certyfikowanych mineralnych kosmetyków do makijażu twarzy, oczu, ust czy paznokci – kosmetyków bez agresywnych chemikaliów, parabenów czy składników odzwierzęcych. Nasze kosmetyki produkowane są z najlepszych naturalnych składników i są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry i wieku.

Nasze podkłady zawierają tylko 4 aktywne składniki, posiadają naturalny filtr SPF 15 oraz właściwości przeciwzapalne, doskonale nawilżają i wygładzają nawet najbardziej wrażliwą skórę, nie zatykają porów i pozwalają skórze oddychać, co czyni je idealnym wyborem dla tych z nas, które mają skórę problematyczną. Nadają skórze piękny, naturalny koloryt.