Plantule Pillows

Slabo ostatnio sypiasz? Nie możesz zasnąć i kręcisz sie szukając wygodnej pozycji? A moze miewasz migreny lub Twój kręgosłup jest przeciążony?

Plantule Pillows mają na to sposób! Przyjdz na nasze stoisko i poznaj roślinne poduszki, które zapewniają głęboki relaks i spokojny sen, pomogą pozbyć się dolegliwości takich jak migreny, bezsenność, bóle pleców czy karku.

Poduszki są wypełnione ekologicznymi łuskami gryki, orkiszu, płaskurki lub prosa, a kazda z nich posiada inne właściwosci.

ŁUSKA GRYKI łagodzi migrenowe bóle głowy, wspomaga prawidłową pracę kręgosłupa. Jest pomocna w zwalczaniu bezsenności, chrapaniu, alergiach i astmie

ŁUSKA ORKISZU doskonała dla osób lubiących delikatne poduszki – świetnie neutralizuje napięcia w ciele, wprowadza w stan błogiego relaksu.

ŁUSKA PŁASKURKI regeneruje pracę układu nerwowego, działa antydepresyjnie i kojąco, ułatwia zasypianie, łagodzi ból zatok.

Dlaczego poduszka wypełniona łuskami jest taka genialna? Ponieważ uformowana poduszka idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, wypełnia przestrzeń pod szyją, utrzymując kręgosłup w prostej pozycji. Pozwala głowie, szyi i barkom całkowicie się zrelaksować i świetnie się wyspać.