Orientana

Orientana to polska marka kosmetyków naturalnych stworzonych z roślin azjatyckich w oparciu o wiedzę i tradycję krajów Azji. Specjalnie skomponowane składniki roślinne pochodzą z czystych ekologicznie regionów Azji. Promocje czekają na stoisku! Zapraszamy!

Zawarte w kosmetykach ORIENTANA bogate ekstrakty z roślin azjatyckich pobudzają i wspomagają skórę w jej naturalnych funkcjach fizjologicznych i w żaden sposób ich nie zakłócają. Kosmetyki oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach i nie mają składników odzwierzęcych. ORIENTANA to kosmetyki o unikalnych naturalnych formułach! Zapraszamy do testowania na EKOCUDACH!

ORIENTANA wierzy, że piękny i zdrowy wygląd najlepiej wspierają produkty naturalne i dlatego oferuje kosmetyki bez szkodliwych chemicznych składników za to o unikalnych formułach i bogate w aktywne ekstrakty z roślin azjatyckich. Po porady i próbki produktów zapraszamy na stoisko ORIENTANA na EKOCUDACH!

ORIENTANA korzysta z ziół pochodzących z ekologicznie czystych regionów Azji łącząc je z najnowszymi osiągnięciami zaawansowanych laboratoriów. W ten sposób tworzy unikalne koncepcje wysokiej klasy naturalnych produktów kosmetycznych o niezwykle skutecznym działaniu i nowoczesnych, innowacyjnych formułach. Zapraszamy do testowania ORIENTANA!

Przy komponowaniu składu danego kosmetyku Orientana bierze pod uwagę właściwości roślin i minerałów oraz ich oddziaływanie na dany problem skóry czy włosów. Ważna jest tu również najlepsza wiedza oparta zarówno na tradycji krajów azjatyckich jak również na najnowszej wiedzy naukowej. Tylko tak skomponowane receptury, bez żadnych kompromisów są akceptowane ostatecznie przez właścicielkę ORIENTANA Panią Annę Wasilewską. Zapraszamy na stoisko ORIENTANA!