Orientana

Orientana to polska marka kosmetyków naturalnych stworzonych z roślin azjatyckich w oparciu o wiedzę i tradycję krajów Azji. Łączy moc azjatyckich roślin i najnowsze osiągnięcia kosmetologii z zaawansowanych laboratoriów. Kosmetyki Orientana nie zawierają szkodliwej chemii, są wolne od parabenów, ftalanów, SLS, PEG czy pochodnych ropy naftowej. Kosmetyki oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach i nie mają składników odzwierzęcych.

Orientana to polska marka kosmetyków naturalnych stworzonych z roślin azjatyckich w oparciu o wiedzę i tradycję krajów Azji. Specjalnie skomponowane składniki roślinne pochodzą z czystych ekologicznie regionów a unikalne naturalne formuły gwarantują wyjątkową skuteczność i przyjemność używania. Orientana proponuje między innymi unikalne Bio-Maski Esencje, maski w płachcie z naturalnego jedwabiu, naturalną serię kosmetyków ze śluzem ślimaka, wyjątkową serię kosmetyków do skóry wrażliwej i naczynkowej czy rytuały oczyszczające czy naturalne Bio-Henny do włosów. W Orientana połączono niezwykłą moc azjatyckich roślin i najnowsze osiągnięcia kosmetologii z zaawansowanych laboratoriów. Kosmetyki Orientana nie zawierają szkodliwej chemii, są wolne od parabenów, ftalanów, SLS, PEG czy pochodnych ropy naftowej. Bogate ekstrakty z azjatyckich ziół, kwiatów, nasion, owoców, liści drzew i krzewów oraz minerałów pobudzają i wspomagają skórę w jej naturalnych funkcjach fizjologicznych, ale w żaden sposób ich nie zakłócają. Kosmetyki oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach i nie mają składników odzwierzęcych. Orientana wierzy, że piękny i zdrowy wygląd najlepiej wspierają produkty naturalne. Przy komponowaniu składu danego kosmetyku Orientana bierze pod uwagę właściwości roślin i minerałów oraz ich oddziaływanie na dany problem skóry czy włosów. W ofercie marki znajdują się wyłącznie kosmetyki posiadające skutecznie działające receptury bazujące na najlepszych naturalnych składnikach azjatyckich, których działanie zostało naukowo udowodnione.

Orientana to polska marka kosmetyków naturalnych stworzonych z roślin azjatyckich w oparciu o wiedzę i tradycję krajów Azji. Specjalnie skomponowane składniki roślinne pochodzą z czystych ekologicznie regionów a unikalne naturalne formuły gwarantują wyjątkową skuteczność i przyjemność używania. W Orientana połączono niezwykłą moc azjatyckich roślin i najnowsze osiągnięcia kosmetologii z zaawansowanych laboratoriów. Kosmetyki Orientana nie zawierają szkodliwej chemii, są wolne od parabenów, ftalanów, SLS, PEG czy pochodnych ropy naftowej. Bogate ekstrakty z azjatyckich ziół, kwiatów, nasion, owoców, liści drzew i krzewów oraz minerałów pobudzają i wspomagają skórę w jej naturalnych funkcjach fizjologicznych, ale w żaden sposób ich nie zakłócają. Kosmetyki oraz surowce, z których są tworzone nie są testowane na zwierzętach i nie mają składników odzwierzęcych.