Nature Queen

Nature Queen to wyjątkowe produkty naturalne, spełniające rygorystyczne normy jakościowe. Kosmetyki Nature Queen są też ekologiczne, nie zawierają żadnych chemicznych dodatków i szkodliwych substancji. Ponadto w naszej ofercie znajdziesz również produkty wegańskie. Wierzymy, że to, co dała nam natura, jest zdrowe i wartościowe.

Naszym priorytetem  jest satysfakcja Klienta. Surowce, które wykorzystujemy do produkcji kosmetyków Nature Queen, pozyskujemy z czystych ekologicznie terenów, a w czasie ich transportu dbamy, by nie zmieniły swoich właściwości.

Kosmetyki Nature Queen nie posiadają w swoim składzie parabenów ani substancji SLS.

Każdy żyjący organizm pochodzi z Natury, można powiedzieć – z Matki Ziemi.

W dzisiejszych czasach żyjemy najczęściej z dala od natury, żyjąc w naszych betonowych blokach, przesiadując w klimatyzowanych pomieszczeniach, odgradzając się od życiodajnej natury ze wszystkich możliwych sił. Zarówno nasze pożywienie, jak również nasze kosmetyki, są mocno przetwarzane albo wytwarzane w laboratorium. Tracimy kontakt z naszymi korzeniami, oddalamy się od naszej Natury.

Kosmetyki Naturalne w dalszym ciągu kojarzone są ze słabszym działaniem, długoterminowym obowiązkiem stosowania i brakiem gwarancji skuteczności ich działania. Nature Queen jest symbolem powrotu do natury bez kompromisów. Produkujemy i udostępniamy rozwiązania, które stoją za produktami o bezkompromisowej, królewskiej wręcz jakości, względem swojej nienaturalnej – lub też wynaturzonej – konkurencji.

Wróć do Korzeni do Matki Ziemi, na Łono Natury, dzięki Nature Queen.