Naturativ

W Naturativ nie idziemy na skróty – tworzymy urzekające, kuszące, skuteczne i w pełni naturalne kosmetyki bez kompromisów, zgodnie z certyfikacją Natrue. Nasze kosmetyki  pakujemy w  ekologiczne opakowania. Nie robimy  niby niewinnych ustępstw dla kilku surowców syntetycznych oraz dla  opakowań, które wydają się ekologiczne, a takie nie są.

Natura ma moc. Ludzie od tysięcy lat używali czystych, naturalnych substancji, aby odżywić, zregenerować, ukoić oraz ochronić skórę i włosy. Dziś cały świat wraca do tego, co naturalne, zdrowe, co pięknie, naturalnie pachnie i świetnie działa. Obecna naturalna kosmetologia oferuje wiele bardzo nowoczesnych rozwiązań, czerpie z tradycji i najnowszych osiągnięć nauki. My, do komponowania naszych kosmetyków używamy 230 naturalnych surowców.

Kosmetyk musi urzekać. Naturativ zabiera Cię w ekosensualną podróż. Rano cudne chwile pod prysznicem i ekspresowo nawilżona twarz, w dzień aksamitny dotyk balsamów do rąk, wieczorem zmysłowa przyjemność nakładania maseczek, maseł, balsamów, olejków. Dajemy Ci czas „JA”, bez zabierania Ci czasu. Kosmetyki Naturativ są skomponowane tak, aby nawet 5 minut z nimi było frajdą.

#osiędbanie #oświatdbanie

Rozpieszczaj się z Naturativ,

System znajduje się obecnie w trybie testowym. Transakcje finansowe nie będą przetwarzane.