NATURALNA BOGINI

Portal internetowy o tematyce self care / beauty / wellness.

Misją portalu naturalnabogini.pl jest tworzenie przestrzeni do łączenia różnych tematów związanych z szeroko pojętym dbaniem o siebie, świadomą pielęgnacją i byciem blisko natury.

Misja ta przekłada się na kilka obszarów:

  1. ARTYKUŁY: teksty poświęcone różnym aspektom świadomej i naturalnej pielęgnacji, dbania o siebie na poziome ciała i ducha. Na portalu możecie umieszczać swoje teksty – dołączcie do grona autorów.
  2. BAZA KOBIET MOCY: baza specjalistek w dziedzinach związanych z odżywianiem, medytacją, cyklem menstruacyjnym, medycyną chińską, ajurwedą, naturalną pielęgnacją, pracą z ciałem, itd. Może Ty lub ktoś kogo znasz powinien się tutaj pojawić?
  3. WYDARZENIA: Na portalu będzie można umieszczać informacje o organizowanych warsztatach/wyjazdach/spotkaniach kierowanych do kobiet.
  4. PRODUKTY: na portalu możesz założyć swój sklep i dołączyć do grona producentów, którzy już prezentują tam swoje kosmetyki i inne produkty.

Jedyne rzeczy sprzedawane na portalu pod logiem Naturalnej Bogini to masażery do twarzy, kalendarz oraz wellness planner.