Mydlovnia

Mydlovnia Naturalne Mydła to miejsce tworzone z pasją i zaangażowaniem właściciela – Andrzeja. Zainspirowany przez swoją żonę, postanowił pomóc ludziom znaleźć to, co sam uwielbia – dobre kosmetyki dostępne na każdą kieszeń.

W 2016 roku otworzyliśmy sklep stacjonarny, rok później rozszerzyliśmy działalność o sklep internetowy mydlovnia.eu. Znajdziecie u nas zarówno popularne marki na rynku eko-kosmetyków, jak i rzemieślnicze perełki – mało znane produkty z polskich manufaktur, których właściciele wkładają całe serce, by stworzyć kosmetyk zadowalający oczy, ciało i ducha. Ręcznie robione Naturalne Mydła Wiedeńskie,  kosmetyki naturalne Idunn Naturals, a także obecna w naszym sklepie od początku istnienia seria kremów i esencji Polny Warkocz, to jedne z wielu dostępnych w naszym sklepie.

Przez bezpośredni kontakt z producentami możemy dowiedzieć się więcej o samym procesie powstawania kosmetyków, jak i niecodziennych właściwościach składników każdego z produktów, dzięki czemu możemy Wam doradzić przy wyborze kosmetyków odpowiednich dla Waszych potrzeb. Cały czas doszkalamy się i szukamy nowych produktów, aby móc Wam zapewnić dostęp do najlepszych kosmetyków w korzystnej cenie.