Mokosh

Polska marka MOKOSH została założona w 2014 roku. Jako firma profesjonalna rozwinęła swoje portfolio oferując swoim Klientom już nie tylko bazowe, jednoskładnikowe kosmetyki ale też całą gamę produktów do kompleksowej pielęgnacji ciała i twarzy (w tym kremy, peelingi, balsamy, masła, oleje, olejki eteryczne czy sole).

To silna marka kosmetyków naturalnych kojarzona ze starannym doborem najlepszych surowców, najwyższej jakości obsługą, designem i działaniami proekologicznymi. Wierzą, że nie wystarczy tylko komunikować pewnej postawy ale konieczne jest działanie. Dlatego zmienili tekturę na cieńszą, opakowania na szklane, ulotki drukują na papierze z recyklingu, sprzątają świat i namawiają do tego innych przez niekomercyjny projekt #ZiemiaToDom.

Dzięki jasno sprecyzowanym celom stają się widoczni na arenie międzynarodowej czego dowodem stały się otrzymane nagrody i wyróżnienia zagranicznych redakcji Vogue, Harpers Bazaar czy Elle. MOKOSH to najlepsza wizytówka Polski na międzynarodowym rynku kosmetyków naturalnych.