MindSet Nature&Science

Pragniemy odkryć przed Wami tajniki holistycznej filozofii połączonej z pielęgnacją, dzięki której dbamy nie tylko o Nasze ciało, ale również o sferę emocjonalną i duchową. MindSet Nature&Science to polska marka prowadzona przez dwie przyjaciółki zajmujące się zawodowo biotechnologią i mikrobiologią. Wiedzę i doświadczenie zdobyte w trakcie wielu lat pracy w laboratoriach uniwersyteckich wykorzystujemy, aby stworzyć pielęgnację dla najbardziej wymagającego klienta. Eksperymentujemy każdego dnia tworząc najlepsze, bezkompromisowe receptury. Nasza oferta jest dla Każdego, kto poza miłością do Natury i zrównoważonego życia, szanuje i kocha siebie i swoje ciało.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi?
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę naturalnych kosmetyków opartych na najwyższej jakości surowcach, pochodzących z własnych ekologicznych upraw. Jesteśmy wieloletnim producentem konopi, dlatego wybierając Nasze produkty – wybierasz najwyższą jakość kosmetyków zawierających drogocenny olej konopny. Główne komponenty Naszych kosmetyków to olej konopny i roślinne komórki macierzyste wzbogacone o składniki aktywne. Czuwamy nad każdym etapem produkcji, monitorujemy proces uprawy i przetwórstwa surowca, tak aby wszystko co najlepsze w konopiach zostało zamknięte w szklanym słoiczku. Jakość którą wybierasz tworzymy My, już od momentu siewu roślin, aż do powstania Twojego kosmetyku. Nasze produkty dostarczają kompleksowego rozwiązania w trzech kategoriach pielęgnacyjnych – odżywienia i nawilżenia, regeneracji oraz efektu anti-aging. Dopełnieniem codziennej pielęgnacji jest uczta dla zmysłów w postaci Naszych wegańskich świec sojowych dzięki którym odkryjecie tajniki aromaterapii.

Dlaczego warto wybrać Nasze produkty?
MindSet Cosmetics to naturalne, wegańskie kosmetyki stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach. Idealne połączenie wyselekcjonowanych składników z olejem konopnym i roślinnymi komórkami macierzystymi dostarcza cudownych wrażeń podczas codziennej pielęgnacji. Wszystkie składniki zawarte w produktach pielęgnacyjnych to esencje pochodzenia roślinnego. Jesteśmy alternatywą dla powszechnie dostępnych modyfikowanych składnikami syntetycznymi kosmetyków. Nasze produkty są wolne od alergenów i substancji drażniących, nie zawierają sztucznych konserwantów i barwników. Jakość produktów MindSet Cosmetics potwierdzona została w testach dermatologicznych.