Manufaktura Lawenda

Manufaktura Lawenda powstała w ponad dwa lata temu i od samego początku stawia na wysoką jakość produkowanych kosmetyków. Doceniona już w kilku plebiscytach m.in. z tytułem Kobiecej Marki Roku 2018.

Ręcznie wyrabiane w pracowni, przez właścicielkę Anię Czupryńską, której udało się w krótkim czasie zdobyć serca zaufanych klientek, nie tylko w kraju ale również za granicą.

Wszystkie produkty, zarówno kosmetyki, świece zapachowe z drewnianym knotem jak i tarteletki wytwarzane są ręcznie, według własnej receptury. Każdy z produktów starannie pakowany jest w szklany słoiczek a jego unikalna receptura oraz wysoka jakość składników, sprawia, że produkty zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagającej skóry.

Ania wytwarzając kosmetyki stawia wyłącznie na naturalne surowce, takie jak olej kokosowy, masło shea, masło kakaowe, olej słonecznikowy oraz witamina E. To one dostarczają najcenniejszych wartości odżywczych, które są tak niezbędne w codziennej pielęgnacji skóry.

Kosmetyki są obecnie oferowane w kilku nutach zapachowych, a wśród nich znajdziemy:

– musy mydlane,

– sole kąpielowe,

– peelingi (cukrowe oraz solne),

– masła na mokre ciało,

-masełka do rąk,

– czy świece zapachowa z drewnianym knotem oraz świece sojowe do masażu.

Uzupełnieniem oferty są tarteletki w 11 zapachach oraz tzw. mgiełki pościelowe.

Kosmetyki, w zależności od nuty zapachowej, wykazują bardzo dobre właściwości nawilżające skórę (np. Kosmetyki z mango i bergamotką zawiera m.in. Olej kokosowy, babassu, masło mango, shea i kakaowe), a zawarte olejki eteryczne np. z trawy cytrynowej, posiadają silne właściwości lecznicze dla skór: są antyseptyczne, działają przeciw trądzikowo, zmniejszają wydzielanie się sebum czy mają również działanie antyzapalne i łagodzące (poparzenia, rany naskórka). zatroszczą się o nawilżenie.

Oferta produktowa stale się rozwija i wkrótce uzupełnieniem linii zapachowych będą nowe kosmetyki.