Lush Botanicals

LUSH BOTANICALS TO ULTRA NATURALNE PRODUKTY EFEKTYWNIE ODŻYWIAJĄCE SKÓRĘ

Lush Botanicals to niszowa marka kosmetyków w 100% naturalnych, bez konserwantów i syntetyków, do trzymania w lodówce i z krótkim terminem ważności 10 tygodni.

Marka bardzo dba o jakość oraz potencjał roślinny drzemiący w surowcach, dlatego proces technologiczny został tak zaprojektowany, aby nie następowała utrata energii roślinnej, która ma zrobić wiele dobrego dla skóry.

Świeżości oraz wartości odżywczych składników strzeże wyjątkowe ciemnofioletowe szkło, nieprzepuszczające promieni UVA i UVB oraz niska temperatura przechowywania. To właśnie dlatego możliwe jest niestosowanie konserwantów w kosmetykach Lush Botanicals, a wszystkie produkty tworzone przez markę są ekstremalnie świeże i ultra naturalne.

Każdy gram produktów jest wypełniany najcenniejszymi składnikami: naturalnymi witaminami, minerałami, antyoksydantami i innymi substancjami aktywnymi detoksykującymi, odżywiającymi i pobudzającymi do odnowy komórki skóry. Receptury są bogate w najcenniejsze oleje tłoczone na zimno, masła, soczyste roślinne ekstrakty, olejki eteryczne, cudownie pachnące absoluty i wody kwiatowe, po których skóra staje się odżywiona, świeża i zdrowa.

Wszystkie produkty zadziwiają zapachem – do tworzenia zapachów używane są jedynie naturalne absoluty kwiatowe z róży damasceńskiej, różowego lotosu, frangipani oraz cytrusowe olejki eteryczne tworząc cudowne, świeże zapachy.

W ofercie Lush Botanicals znajduje się 15 produktów: kremy i sera do twarzy, serum pod oczy, balsam i masło do ciała, płyn micelarny, sok odświeżający, masełko do ust, serum do dłoni oraz krem dla gentlemanów.