LAVECO

Co to jest LAVECO?

LAVECO to polska firma rodzinna, oferująca ekologiczne, wegańskie i wolne od chemii środki czystości. Naturalne środki do czyszczenia LAVECO zawierają bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska składniki, które bardzo dobrze radzą sobie z trudnymi zabrudzeniami, a dodatek certyfikowanych olejków eterycznych zostawia delikatny i orzeźwiający zapach. Receptury LAVECO to połączenie wyników badań naukowych z holistyczną filozofią dbania o najbliższych, dom i planetę.

Co wyczyścisz środkami LAVECO?

Kuchnię i łazienkę, a w nich: osady z mydła, kamienia czy nawet najsilniejszego brudu. Wyczyścisz wannę, umywalkę, kabinę prysznicową, brodzik, sedes, płytki, blaty, zlewozmywak i armaturę. LAVECO oferuje również odkamieniacze do urządzeń gospodarstwa domowego: żelazka, czajnika, pralki, zmywarki, ekspresu do kawy.

Dla kogo są środki LAVECO?

LAVECO są idealne dla osób posiadających małe dzieci i zwierzęta, chorujących na alergie, choroby autoimmunologiczne czy nowotworowe. LAVECO kocha kobiety w ciąży – wszystkie składniki preparatów są bezpieczne dla mamy i dzidziusia, a ich zapach – bezwonny lub delikatny od olejków eterycznych nie wywołuje przykrych dolegliwości. LAVECO nie testuje na zwierzętach i jest w 100% WEGE, a wszystkie środki czyszczące są biodegradowalne.