Kiré Skin

Kiré Skin to polskie kosmetyki,  pełne naturalnych i niebanalnych składników z całego świata, stworzone w myśl zasad koreańskiej (a również i japońskiej) pielęgnacji.

Nasze hasło: BE YOU. BE KIRÉ. ( BĄDŹ SOBĄ. BĄDŹ KIRÉ)

Nasze hashtagi: #jestemkire #kireskin #kireskinritual

„Kirei Hada” oznacza po japońsku “piękna skóra”. To właśnie od nieskazitelnej, porcelanowej cery Japonek pochodzi nazwa Kiré Skin. Dlaczego? To proste! Ponieważ wierzymy, że każda z nas zasługuje, by czuć się pięknie w swojej skórze!

Nasze kosmetyki i kamienne rollery stworzyłyśmy do codziennej pielęgnacji i oczyszczania wszystkich rodzajów cery, nawet tej wrażliwej, krnąbrnej i humorzastej. Skupiamy się przede wszystkim na odpowiednim oczyszczeniu i przygotowaniu skóry do zabiegów pielęgnacyjnych, ponieważ wiemy doskonale, że to właśnie usunięcie zanieczyszczeń i przywrócenie równowagi pH pozwala zapobiegać większości problemów z cerą.

W butelkach i słoikach zamknęłyśmy z premedytacją i rozmysłem wyjątkowe (i wyjątkowo skuteczne!) naturalne składniki z całego świata. Tworząc receptury naszych kosmetyków inspirowałyśmy się zasadami koreańskiej pielęgnacji.

W składach znajdziecie splendor dobra, czyli m.in. drzewo herbaciane, zieloną herbatę, kwiat Ylang Ylang, sfermentowany korzeń żeń-szeń, kwiat jaśminu, soczyste jabłko, olej z nasion papai, meadowfoam, rozmaryn, szałwię, olejek kolendrowy czy olej jojoba. Tworząc bogate Serum Fermented Red Ginseng Root and Papaya Seed bez wahania sięgnęłyśmy po unikalne, rzadko spotykane w Polsce, sfermentowane składniki, ponieważ ich działanie jest oszałamiająco efektywne. W procesie fermentacji wytwarzane są aktywne składniki, a w rezultacie również pracowite i dobroczynne bakterie, które zbawiennie wpływają na regenereację skóry i odbudowę jej struktury.