KANN

Potrzeba jest matką wynalazków.

Prezentowane kosmetyki zrodziły się z potrzeby samej założycielki, która chcąc zapełnić kosmetyczkę swojego męża, odkryła, że na rynku nie ma takich produktów, które w pełni pielęgnowałyby jego skórę, a jednocześnie ich skład różniłby się od dostępnych na rynku. Po dłuższej chwili zdecydowała, że jeśli czegoś nie ma, należy to stworzyć. Tak w sierpniu 2017 roku, w Świdnicy, powstała firma KANN, która za cel obrała propagowanie świadomego, zdrowego stylu życia poprzez produkcję oraz sprzedaż naturalnych i niebanalnych produktów, tworzonych z myślą o współczesnych problemach i potrzebach mężczyzn.

Przy współpracy z technologami, stworzyliśmy kompleksowo pielęgnujące preparaty, odpowiadające potrzebom nawet najbardziej wymagającej i problematycznej męskiej skóry. Do produkcji wykorzystaliśmy składniki, których na co dzień używa się do wytwarzania różnego rodzaju i gatunku alkoholu. Tak nietypowe połączenie składników i unikalne receptury, zachęcają do przyjrzenia się własnej domowej pielęgnacji, nawet zatwardziałym przeciwnikom jakichkolwiek męskich kremów.

Wszelkie produkty oraz projekty, są autorskim pomysłem właścicielki oraz jej męża, którzy z myślą o mężczyznach, zadbali o każdy detal swoich produktów, aby uczynić męską pielęgnację prostą, przyjemną i skuteczną.