John Masters Organics

INIKA to pierwsza na świecie „zdrowa” marka kosmetyków do makijażu. Kosmetyki stworzone są w 100% z naturalnych składników, z czego 2/3 produktów to certyfikowane kosmetyki organiczne posiadające certyfikaty. Używamy tylko najlepszych składników roślinnych i minerałów – dobranych pod względem jakości, przetestowanych pod kątem czystości i sprawdzanych pod kątem bezpieczeństwa.
Kosmetyki INIKA nie są testowane na zwierzętach, są wolne od toksyn, wegańskie i przyjazne dla środowiska.
Filozofią marki jest stworzenie pięknego, zdrowego i wysoko wydajnego makijażu, dającego nieskazitelny wygląd. To luksusowe produkty, dzięki którym nasza twarz staje się promienna i pełna blasku.

INIKA to

  • australijska marka organicznych kosmetyków mineralnych
  • unikana marka kosmetyczna
  • pionier na rynku organicznych kosmetyków posiadających certyfikaty
  • 2/3 produktów to certyfikowane kosmetyki organiczne
  • w 100% naturalne składniki pochodzące z roślin i minerałów
  • to nasza miłość do zdrowych rzeczy i nasze poświęcenie aby dać Ci najlepsze organiczne kosmetyki

John Masters Organics

to luksusowa linia kosmetyków produkowanych w harmonii z naturą.

Kosmetyki linii John Masters Organics to zrealizowane marzenie, aby stworzyć luksusową linię kosmetyków produkowanych w harmonii z naturą. Produkty, które oferujemy dziś Państwu, są efektem pracy wielu ludzi na całym świecie. Dzięki prowadzonym przez nich ekologicznym uprawom, nasze kosmetyki zawierają tylko naturalne olejki i ekstrakty roślinne z wyselekcjonowanych upraw.

Każdy z nas ma jedno ciało i jedną Ziemię, na której przyszło nam żyć. Powinniśmy traktować je z jednakową troską. Szczerze wierzymy, że jeśli człowiek ma wybór, będzie wolał korzystać z produktów wolnych od chemii i syntetyków. Z kosmetyków, które są zdrowsze i lepsze zarówno dla naszego zdrowia jak i środowiska.
Nasza praca, w którą włożyliśmy wiele serca, wydała owoc w postaci ponad 50 znakomitych produktów do pielęgnacji włosów i ciała.
Fakt, że dziś możemy podzielić się z Państwem kosmetykami Super Natural Beauty, napawa nas prawdziwą radością.

GOOD BUBLLE

Kosmetyki do pielęgnacji włosów i ciała, stworzone z myślą o dzieciach.

Jest to angielska marka produktów naturalnych dla dzieci( szampony, odżywki do włosów, kosmetyki do pielęgnacji ciała).

Produkty wegańskie, nie testowane na zwierzętach a piękne zapachy i bajkowe opakowania zyskają uznanie wśród dzieci i ich rodziców.

100 % naturalne składniki, nie powodują pieczenia i łzawienia, bezpieczne także dla alergików. Kąpiel z nimi to czysta przyjemność.