John Masters Organics

John Masters Organics to zrealizowane marzenie, aby stworzyć luksusową linię kosmetyków ekologicznych produkowanych w harmonii z naturą i troską o dobre samopoczucie naszych klientów.

Matka Natura zapewnia nam wszystko, co niezbędne do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała.

Ta myśl przyświeca nam od ponad 20 lat i jest mottem do tworzenia linii produktów Super Natural Beauty, w tym znakomicie działających szamponów organicznych pozbawionych parabenów, SLS oraz innych konserwantów czy szkodliwych substancji.

Czyniąc w ten sposób, chronimy włosy przed zagrożeniami świata zewnętrznego, a także składnikami chemicznymi, które wpływają niekorzystnie na ich strukturę, kondycję i wygląd.

Produkty, które oferujemy dziś Państwu, są efektem wieloletniej pracy wielu ludzi na całym świecie. Dzięki prowadzonym przez nich ekologicznym uprawom, nasze kosmetyki organiczne zawierają tylko najlepsze olejki i ekstrakty roślinne z wyselekcjonowanych upraw. Szampony bez parabenów i SLS John Masters Organics łączą w sobie innowacyjne rozwiązania – połączenie ekologii z troską o jak najlepsze efekty pielęgnacji włosów każdego typu.