HelloECO

HelloECO to polska firma, tworząca naturalne, ekologiczne kosmetyki o prostym, krótkim i zrozumiałym składzie. 

Przyjazne dla skóry. Przyjazne dla środowiska.

Bez kompromisów, bez tanich wypełniaczy, bez drogi na skróty. 

Bez syntetycznych konserwantów bo można lepiej, inaczej, zdrowiej i bezpiecznie. 

Takie podejście daje szansę naszej skórze być nareszcie w dobrej kondycji. 

Chcemy nauczyć Ciebie, jak świadomie wybierać kosmetyki, jak czytać ich składy, jak nie ulegać pokusie pięknego opakowania i cudownych obietnic. 

I właśnie z chęci poszukiwania dobrych rozwiązań ekologicznych, inspirowania i dzielenia się wiedzą, stworzyłyśmy HelloECO. 

Teraz robimy już tylko to, co sprawia nam radość;-) 

Nasze motto: Daj skórze odpocząć. Wybieraj mądrze. Zrób to dla siebie:-)

Naturalne ekologiczne kosmetyki.
Nasza marka powstała z tęsknoty za zdrowymi, prostymi i nareszcie skutecznymi kosmetykami, które odpowiadają potrzebom naszej skóry i są jej przyjazne. Są przyjazne także dla środowiska. HelloECO to marka naturalnych, ekologicznych kosmetyków, nie znajdziesz tu parafin i olejów mineralnych, SLS-ów, parabenów, PEG-ów, talku.

Wiemy, co do nich dodajemy, a czego być w nich nie powinno.

Tworzone ręcznie ze świeżych i naturalnych substancji.
Tworzymy je ręcznie, z naturalnych substancji, które świadomie dobieramy. Wykorzystujemy tłoczone na zimno i nierafinowane oleje, które są w stanie dostarczyć najwięcej witamin i substancji odżywczych. Najlepsze oleje to te z roślin z certyfikowanych upraw, zawierają nienasycone kwasy tłuszczowe i naturalne filtry UV. Dzięki nim nasza skóra ma szansę być w dobrej kondycji.

Prosty, krótki i zrozumiały skład kosmetyku.
Naszą ideą jest minimalizm kosmetyczny, wierzymy, że mniej znaczy lepiej, dlatego używamy krótkiej listy składników, bez tanich wypełniaczy. Stąd też tworzone przez nas kosmetyki są bardzo wydajne, wystarczy niewielka ilość by zaspokoić potrzeby skóry.

Z otaczającego nadmiaru warto świadomie wybierać – dlatego każdy skład na naszym opakowaniu (tzw. INCI), który wymogiem prawa jest po łacinie, tłumaczymy w zrozumiały i jasny sposób. Dzięki temu każdy, kto weźmie do ręki nasz kosmetyk, będzie w stanie zrozumieć co w nim jest. Jeśli nie rozumiesz, co jest w składzie kosmetyku, po prostu nie kupuj go.