From a Friend

Tworzymy dla Ciebie kosmetyki, które są bezpieczne, piękne i bardzo skuteczne. Wierzymy w ich dobroczynne właściwości i dobrą energię, którą są nasycone.

Każdy składnik, który znajdziesz w naszych produktach ma określone działanie terapeutyczne, prawie każdy jest „aktywny”, pełen niezbędnych witamin, minerałów i cennych składników botanicznych. Nie stosujemy wypełniaczy jakiegokolwiek rodzaju i niepotrzebnych ulepszaczy, dostajesz czystą, wysoce skoncentrowaną i skuteczną formułę, która pielęgnuje i dopieszcza Twoją skórę i zmysły. Wszystkie nasze kosmetyki są oryginalne, tworzone ręcznie od zera i testowane przez przyjaciół. 🙂 Naszą ideą jest tworzenie kosmetyków zdrowych i skutecznych, ale jesteśmy przekonani, że tak samo ważna jest przyjemność ich używania.

Chcemy, żebyś je polubił, cieszył się ich zapachem i pielęgnującym działaniem, czystą, nawilżoną i zdrową skórą. Chcemy, żebyś na moment odrzucił obowiązki, stres i codzienną rutynę i znalazł czas aby z miłością zadbać o własne ciało, o siebie. Dlatego znajdziesz u nas kosmetyki pachnące świeżymi kwiatami, ziołami i owocami, delikatne scruby, nawilżające, puszyste masła i kremy –
znajdziesz kosmetyki, które uwodzą wszystkie zmysły.

ania & przyjaciele