Essences

Marka Essences powstała z pasji do ziół, aromaterapii i holistycznego podejścia do życia. Essences to odpowiedź na zawrotne tempo, które każdego z nas dotyka. Tworzymy dla Was produkty, które harmonizują ciało i duszę.

Wszystkie nasze produkty są w pełni naturalne, oparte na ziołach, olejach eterycznych i ekstraktach roślinnych. Tworzymy je na podstawie tradycyjnych, często unikalnych receptur poznanych podczas podróży do egzotycznych zakątków świata.

Skupiliśmy się na recepturach i produktach, które poza ciekawym smakiem, dadzą Wam coś więcej – poprawę samopoczucia, lepszą koncentracje, relaks, a przede wszystkim ożywiają ciało oraz ducha.

Naszą „sztandarową” serią produktów jest Chakra Balancing. W sprzedaży jest już herbata ziołowa składająca się z 18 unikalnych ziół. Pozwala utrzymać w harmonii czakramy – centra energetyczne naszego ciała.

Oferujemy trzy ziołowe herbaty z serii Tridosha – Vata, Pitta i Kapha. Wspomagają one trzy biologiczne energie (dosze), zgodnie z koncepcją Ajurwedy. Stworzyliśmy również serię livestyle – Słodkie Sny, Orzeźwienie, Chillout, Detoks, Lekki Oddech.

Oprócz mieszanek ziołowych oferujemy również produkty do arometrapii.

Posiadamy szeroki wybór dyfuzorów oraz olejków eterycznych niemieckiej marki Taoasis. Olejki najwyższej jakości, 100% naturalne bez dodatków syntetycznych, posiadają certyfikaty jakości i czystości BIO oraz Demeter.