Ekodrogeria

Miejsce, które powstało z pasji i miłości do naturalnych kosmetyków. Jego pojawienie się w sieci jest mocno powiązane z Naszym trybem życia i sposobem w jaki odnosimy się do otaczającego Nas świata. Szacunek do natury i do jej zasobów i jest dla Nas bardzo ważny. Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, dlatego staramy się, aby Nasze produkty miały najwyższą jakość i odznaczały się jak najniższym stopniem ingerencji w środowisko naturalne. Chcemy podarować klientom dostęp do miejsca, w którym będą mogli znaleźć produkty do pielęgnacji, higieny i dbania o porządek w domu, a wszystko bez zbędnej chemii, naturalne.

Każdy produkt, który oferujemy musiał zmierzyć się z ostrymi kryteriami Naszej oceny. Szukamy coraz to nowych inspiracji w naturze, śledzimy światowe trendy w eko pielęgnacji, sprowadzamy kosmetyki z coraz to nowych zakątków świata, aby dzielić się Naszą pasją. Nasza oferta ciągle wzbogaca się o nowe produkty idealnie dopasowane do potrzeb Polaków. Można u Nas znaleźć kosmetyki z Chorwacji, Francji, Wielkiej Brytanii, Australii i wielu innych zakątków. Eksplorujemy coraz dalej, poza granicę nie tylko kraju, ale nawet kontynentu. Właśnie wprowadzamy do Naszej oferty ekskluzywną pielęgnację z samej Afryki. Jednocześnie pamiętamy, skąd jesteśmy. Poszukujemy polskich produktów, które swoją wysoką jakością i naturalnością urozmaicą Nasze półki.

Odnowiona EkoDrogeria to miejsce gdzie oferujemy wszystko co naturalne i zdrowe w bardziej ekskluzywnym wydaniu. Staramy się, aby wszystko było proste, przejrzyste, jak najwygodniejsze dla klientów, bo to o ich wygodę dbamy najbardziej. To dla nich jest ten sklep i jego obsługa. Bardzo duży nacisk kładziemy na profesjonalne doradztwo dla klientów, aby mogli wybrać produkt, który najlepiej będzie odpowiadał ich potrzebom i oczekiwaniom.

Chcemy edukować, dlatego odnowiliśmy Naszego bloga. Będą się tam pojawiały porady odnośnie naturalnych kosmetyków i środków czystości, ale nie tylko. Jesteśmy otwarci na tematy zdrowego, zrównoważonego stylu życia w ogóle oraz współpracę z ekspertami w tej dziedzinie, Naszymi zaprzyjaźnionymi młodymi mamami, które mogłyby podzielić się swoją wiedzą na tematy związane z pielęgnacją i zajmowaniem się maluszkiem. Także Naszymi klientami, którzy mogą się w ten sposób podzielić, np. opiniami o produktach.

Podsumowując EkoDrogeria jest dla Nas czymś więcej niż tylko projekt, jest wynikiem bardzo długiego procesu, wielu godzin pracy, aby ostateczny efekt był w stanie usatysfakcjonować w szczególności Naszych klientów. Praca nad nią dała Nam wiele satysfakcji, ale też przysporzyła wielu trudności. Dzisiaj kiedy patrzymy na to co udało się Nam stworzyć czujemy zadowolenie. Dlatego to zadowolenie chcemy przekazywać również klientom. Chcemy dawać możliwość wybierania naturalnych alternatyw produktów chemicznych, podróżować po świecie i przywozić certyfikowane nowości, edukować w zakresie zdrowego stylu życia. A wszystko w przejrzysty, wygodny i łatwy sposób, jednym kliknięciem, bez wychodzenia z domu.

EkoDrogeria to miejsce dla ludzi, którzy kochają… kosmetyki, naturalne kosmetyki.