Dr.Hauschka

Od Natury dla człowieka…

Dr.Hauschka to pionier kosmetyków naturalnych. Marka powstała w 1967r. i od samego początku są to kosmetyki w 100% naturalne.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat BDIH i/lub NATRUE. Dla nas naturalne kosmetyki nie są jedynie przemijającym trendem – są one tradycją, którą konsekwentnie kontynuujemy od samego początku czyli już od przeszło 50 lat.

Do stworzenia kosmetyków wysokiej jakości potrzebujemy jak najlepszych składników. Część z nich pochodzi z roślin hodowanych w naszym własnym, biodynamicznie uprawianym ogrodzie. Wszystkie pozostałe składniki, które pochodzą od dostawców z zewnątrz, podlegają surowej kontroli jakości.

Oprócz jakości ważna jest dla nas skuteczność! Kosmetyki Dr.Hauschka powstają w oparciu o wiedzę i doświadczenie gromadzone przez dziesiątki lat. Naszym celem jest stworzenie harmonijnej i skutecznej formuły na bazie starannie dobranych składników.

DOŚWIADCZENIE – JAKOŚĆ – SKUTECZNOŚĆ

Produkty do makijażu Dr.Hauschka zawierają naturalne pigmenty mineralne, dzięki czemu po nałożeniu na cerę będą perfekcyjnie harmonizować ze strukturą i kolorytem Twojej skóry. Nawet intensywne odcienie kosmetyków poprawiają wygląd cery i podkreślają jej naturalne piękno.

Rozpromieniona, radosna twarz o zdrowej cerze – oto definicja piękna marki Dr.Hauschka.

Kosmetyki do makijażu Dr.Hauschka tworzymy z myślą o tym, aby subtelnie podkreślały indywidualne cechy Twojej osobowości.