D’ALCHEMY

D’ALCHEMY to nowa marka kosmetyków pielęgnacyjnych, skierowana do świadomych konsumentów, dbających o zdrowie, urodę i kondycję fizyczną. „Naturalne piękno” według D’ALCHEMY to przede wszystkim olśniewającą cera, będąca odzwierciedleniem dwóch czynników: zdrowia skóry i zrównoważonego podejścia do życia.

Inspiracją dla D’ALCHEMY jest holistyczna „teoria piękna”, zaczerpnięta z filozofii średniowiecznych Alchemików, twórców pierwszego na świecie laboratorium. To właśnie ich badania legły u podstaw wszystkich współcześnie znanych nauk medycznych i farmaceutycznych. Holistyczna teoria piękna w swej istocie wyraża odwieczne, obecne we wszystkich kulturach, ludzkie dążenie do doskonałości, pragnienie wewnętrznego spokoju i duchowej mądrości…

Preparaty D’ALCHEMY są odpowiedzią na najbardziej problematyczne wyzwania i potrzeby skóry dojrzałej. Zawierają skuteczne, wyłącznie naturalne i organiczne składniki aktywne, które działają w sposób synergiczny, w idealnej harmonii ze skórą. Produkty D’ALCHEMY są wolne od substancji syntetycznych i zgodnie w wytycznymi ECOCERT a układy konserwujące, w nich stosowane, są „identyczne z naturalnymi”. Skuteczność formuł kosmetycznych opiera się na hydrolach roślinnych zastępujących zwykłą wodę, olejach extra-virgin, czystych olejkach eterycznych i wyselekcjonowanych ekstraktach z roślin, uprawianych metodami organicznymi. Efekty działania kluczowych składników aktywnych potwierdzają badania kliniczne. Opakowania kosmetyków wykonano z biofotonicznego szkła, które zapewnia preparatom wysoką biowitalność oraz stabilność mikrobiologiczną.

Z troski o środowisko, organizmy żywe oraz ludzkie zdrowie, kosmetyki D’ALCHEMY są również wolne od jakichkolwiek składników odzwierzęcych, tj. pochodzących ze zwierząt żywych czy martwych (np. kolagen, kawior, lanolina) jak i od produktów przez zwierzęta wytwarzanych (np. miód, wlosk przczeli, mleko). Ponadto żaden z preparatów D’ALCHEMY ani surowców wykorzystywanych do ich produkcji nie był nigdy testowany na zwierzętach. To wszystko sprawia, że produkty D’ALCHEMY są w 100% polecane zarówno dla wegan jak i wegetarian.