Boska Pszczoła

Dzień dobry,

moja firma to świeżutka nowość na rynku i chciałabym pokazać ją światu.

Tworzę ręcznie 100% naturalne kosmetyki roślinne z esencjami z łąk i dzikich kwiatów, dzięki którym flora skóry rozkwita pełnią życia. Pierwszy produkt to oleożel do mycia i nawilżania twarzy ust, rąk i ciała – co wyróżnia tą Esencję z Łąki?

– 100% naturalności i zero sztuczności (bez żadnych konserwantów, sztucznych zapachów czy barwników)

– Świeże, surowe składniki pełne życia oraz ekstrakty kwiatowe z mniszka i dziewanny (74% składu jest organiczna i aż 70% jest surowa (RAW), czyli zupełnie niepodgrzana i nieprzetworzona chemicznie, pełna antyoksydantów, witamin i karotenoidów)

– Esencja jest silnie bioaktywna, bo robiona jest metodą “na zimno” (tak aby zachować jak najwięcej właściwości drogocennych składników)

– Bajeczna konsystencja przypominająca miód, ale w pełni roślinna i wegańska. Z myślą o wolnym i dzikim życiu pszczół i naszej skóry

– Potwierdzone naukowo formuły wzmacniające florę skóry – nasz mikrobiom (po miesiącu stosowania oleożelu Wildflowers mikrobiom skóry wzmacnia się i zwiększa swoją bioróżnorodność. Skóra rozkwita pełnią życia)

– Wielofunkcyjność (jeden produkt, wiele zastosowań. Oleożel oczyści skórę, zmyje makijaż, ale też będzie genialną maseczką na noc, serum do ust czy kremem na dzień pod makijaż)

– Eko opakowanie (esencja zamknięta jest w szkło z recyklingu i owinięta w skrawki materiałów ZeroWaste, a nie w kartonowe pudełka)

– Kupując esencję klienci wspierają projekt dzikiej łąki dla pszczół i zapylaczy, którą tworzę na 3 hektarach ziemii pod Warszawą

Na razie w ofercie mam tylko jeden główny produkt – oleożel Wildflowers, czyli Esencję z Łąki, ale ma on wiele zastosowań i pierwsze klientki są nim zachwycone. Na razie produkt można kupić u mnie w sklepie internetowym na www.boskapszczola.pl oraz na stronie www.kremdelakrem.pl, ale dzięki targom chciałabym pokazać mój produkt większej liczbie osób i zachęcić do zupełnie innej pielęgnacji ciała, w pełni naturalnej, surowej, bez piany czy konserwantów. By flora skóry mogła odżyć pełnią życia i wrócić do pełni sił witalnych.