Biosensual

Biosensual to marka naturalnych świec zapachowych w 100% naturalna, która pięknie pachnie i daje przyjemne światło. Służy również do aromatycznego masażu ciała.
Nasza świeca jest ręcznie wyrabiana z naturalnego wosku roślinnego wzbogaconego
olejkami eterycznymi, idealnie nadaje się do pielęgnacji skóry rąk, stóp oraz całego.
Oryginalne mieszaniny olejków eterycznych, wypełniają zapachem pomieszczenie, co wpływa korzystnie na nasze zmysły i poprawia samopoczucie psychofizyczne. Świece bezpiecznie można wąchać i delektować się jej zapachem w gronie naszych najbliższych. Wosk roślinny spala się 3 x wolniej, niż parafina i nie kopci. Specjalnie dobrany bawełniany knot spala świecę równym,jasnym płomieniem. W połączeniu ze specjalnie dobranymi, oryginalnymi kompozycjami zapachowymi Biosensual, działa kojąco, uspokajająco i odprężająco.
Roztopiony, ciepły wosk można stosować na ciało podczas masażu. Doskonale poprawia poślizg a dodatkowo pozostawia aksamitną powłokę na skórze. Po masażu z użyciem świecy skóra jest wyraźnie zmiękczona i nawilżona a masaż sprawia, że mięśnie są rozluźnione a ciało zrelaksowane.
Regularnie stosowany na ciało, wspomaga funkcje ochronne skóry oraz zabezpiecza płaszcz hydro-lipidowy przed utratą wody z naskórka.
Dodatkowe informacje o produkcie:
– temperatura palenia 38°C daje wysoką wydajność czasu palenia
– produkt biodegradowalny
– knoty wykonane z bawełny
– produkt wegański
– przebadany dermatologicznie