BIOETIQ

Marka BIOETIQ powstała z połączenia troski o bliskich, potrzeby naturalnej pielęgnacji skóry, pasji do natury i dbałości o zdrowie. Jesteśmy małą Polską, rodzinną firmą z pięknej Warmii i Mazur. Początek działalności związany był z Olsztyńskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, gdzie mieściła się siedziba firmy i laboratorium. Produkty BIOETIQ dostępne są w sklepach zielarsko-medycznym, eko sklepach, aptekach oraz w naszym sklepie internetowym na stronie www.bioetiq.com.
Marka BIOETIQ to naturalne produkty kosmetyczne:
zawierające ponad 97 % składników naturalnych,
hipoalergiczne, polecane nawet dla osób o bardzo wrażliwej skórze,
dające uczuci lekkości, idealnie wchłaniające się,
dające doskonałe efekty pielęgnacyjne i przeciwstarzeniowe,
doskonale uzupełniające zdrowy styl życia
w 100 % zdrowe i bezpieczne dla skóry.

Odkrywając produkty BIOETIQ, odkryjesz bogactwo i dobroczynne właściwości naturalnych składników w nich występujących.
Oferta BIOETIQ to naturalne kremy, balsam, serum olejowe, oleje kosmetyczne, produkty do mycia oraz żel myjąco-peelingujący zawierający bursztyn bałtycki.
Nagrody BIOETIQ
BIOETIQ krem POLANKA uzyskał dwie statuetki NAGRODĘ GŁÓWNĄ – NAJLEPSZY PRODUKT WARMII I MAZUR oraz NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI w konkursie „Żagle Warmii i Mazur”.
Wyjątkowym osiągnięciem w roku 2017 było przyznanie przez Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej prawa ochronnego dla naszej marki kosmetyków BIOETIQ.
W roku 2018 był kolejny sukces – przyznanie lauru NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH w kategorii „ Innowacja i Rozwój” przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
W tym samym roku nasz produkt Vita Ampułka znalazła się w katalogu Innowacyjnych Produktów Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

System znajduje się obecnie w trybie testowym. Transakcje finansowe nie będą przetwarzane.