BIOETIQ

BIOETIQ – Polska marka kosmetyków naturalnych z pięknej Warmii i Mazur.

Marka BIOETIQ powstała z potrzeby naturalnej pielęgnacji skóry, pasji do natury i dbałości o zdrowie. Jesteśmy Polską, rodzinną firmą z pięknej Warmii i Mazur. Początek działalności związany był z Olsztyńskim Parkiem Naukowo-Technologicznym, gdzie mieściło się laboratorium firmy.

NATURALNE SKŁADNIKI W PRODUKTACH BOETIQ

W produktach BIOETIQ odkryjesz dobroczynne właściwości naturalnych składników takich jak: lipidy, roślinne komórki macierzyste, witaminy, naturalne składniki aktywne, woda termalna, antyoksydanty, ekstrakty roślinne oraz naturalne oleje i masła.

OFERTA BIOETIQ to naturalne kremy, balsam, oleje kosmetyczne, serum, produkty do mycia oraz żel myjąco-peelingujący zawierający bursztyn bałtycki. Produkty dostępne są w sklepach zielarsko-medycznym, eko sklepach, aptekach oraz w naszym sklepie internetowym na stronie www.bioetiq.com.

NAGRODY BIOETIQ

Potwierdzeniem wysokiej jakości kosmetyków BIOETIQ są przyznane nagrody:

– Wyróżnienie dla kremu BIOETIQ POLANKA w konkursie LOVE COSMETICS AWARDS 2020

– BIOETIQ krem POLANKA uzyskał dwie statuetki NAGRODĘ GŁÓWNĄ – NAJLEPSZY PRODUKT WARMII I MAZUR oraz NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI w konkursie „Żagle Warmii i Mazur”.

– W roku 2018 był kolejny sukces – przyznanie lauru NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH w kategorii „ Innowacja i Rozwój” przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

– Wyjątkowym osiągnięciem w roku 2017 było przyznanie przez URZĄD PATENTOWY Rzeczypospolitej Polskiej prawa ochronnego dla naszej marki kosmetyków BIOETIQ.

– W 2018 roku nasz produkt Vita Ampułka znalazła się w katalogu Innowacyjnych Produktów Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

WYJĄTKOWOŚĆ MARKI BIOETIQ

Poznając nasze produkty poznasz NATURĘ, która w Trosce o Ciebie połączyła w jedną całość WIEDZĘ, WYJĄTKOWOŚĆ, PASJĘ I MIŁOŚĆ tworząc markę – BIOETIQ.

Wyjątkowość kosmetyków BIOETIQ to również niepowtarzalny design, który powstał we współpracy z młodą artystką z Poznania, będącą autorką niepowtarzalnych rysunków stanowiących grafikę opakowania.