beBIO

Kosmetyki beBIO są zakręcone na punkcie jakości i naturalności, zawierają ponad 99% składników pochodzenia naturalnego.

Nie ma w nich żadnych niebezpiecznych i podrażniających dla skóry składników.
Kochamy zwierzęta i rośliny, dlatego wszystkie nasze produkty i ich składniki są całkowicie wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Potwierdza to certyfikat PETA CrueltyFree oraz certyfikat polskiej fundacji Viva.

Głęboko wierzymy, że jesteś nie tylko tym, co jesz, ale także tym, co nakładasz na swoje ciało. Składniki superfoods, które stosujesz w diecie, znalazły się w kosmetykach beBIO: chia i kwiat japońskiej wiśni, spirulina i chlorella, jagody goi i granat, migdał, pieprz afrykański, bambus, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, zdrowe masła, oleje roślinne i o wiele więcej. Wszystkie nasze produkty są zrobione z najczystszymi intencjami, a składniki dobieramy i testujemy na własnej skórze z najwyższą starannością.

beBIO jest naturalną, polską i łatwo dostępną marką kosmetyków w przystępnej cenie. Dbamy o naszą planetę, dlatego do produkcji używamy wody dejonizowanej. Posiadamy własną podoczyszczalnię ścieków, dzięki czemu woda z produkcji jest praktycznie czystą wodą, którą odprowadzamy do miejskiej kanalizacji. Wszystkie opakowania nadają się do recyklingu, a przy ich produkcji stosujemy specjalną technologię wielowarstwową, która skutecznie minimalizuje ilość odpadów. Dzięki temu dbamy o ekologię, zachowując przy tym najwyższe standardy jakości.

beBIO to naturalne żele do ciała, balsamy, dezodoranty roll on, mydła a także kremy do rąk.