beBIO

beBIO to produkty, które powstały z miłości do naturalności.
Znana trenerka – Ewa Chodakowska – we współpracy z ekspertami kosmetycznymi opracowała formułę nowych żeli, balsamów i dezodorantów, w których składzie znajdziemy więcej niż 99% składników pochodzenia naturalnego. To fenomen na naszym rynku! Musicie wiedzieć też, że pierwsze skrzypce w beBIO grają składniki superfoods, które stosujemy w zdrowej diecie: chia i kwiat japońskiej wiśni, spirulina i chlorella, jagody goi i granat, migdał, pieprz afrykański, bambus, trawa cytrynowa, siemię lniane, aloes, masło shea i kokosowe, oleje roślinne, sól morską i o wiele więcej.

Wierzymy, że wszystko, co nakładamy na skórę, ma znaczenie. Dlatego każdy z naszych produktów zrobiliśmy ze składników, które kochają nasze ciało i spełniają wszystkie nasze pielęgnacyjne potrzeby. Testowaliśmy je na własnej skórze i śmiało możemy podzielić się z Wami naszym szczęściem!

Według nas, naturalne produkty powinny być możliwe do kupienia na każdym rogu, w przystępnych cenach. Tacy jesteśmy!

Tak samo, jak o Twoje zdrowie, troszczymy się o nasze miejsce na Ziemi. To dlatego w produkcji kosmetyków beBIO używamy wody dejonizowanej, która jest odzyskiwana. Zachowujemy najwyższe standardy jakości i wszystkie kosmetyki testujemy najpierw na własnej skórze. Kochamy zwierzęta i rośliny, dlatego wszystkie nasze żele, balsamy i dezodoranty są całkowicie wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Poznaj nas bliżej!