Be The Sky Girl

Marka Be The Sky Girl to dodające skrzydeł kosmetyki naturalne z przesłaniem. Zachęcamy aby żyć w zgodzie ze sobą, z wdziękiem i dziewczęcą ciekawością odkrywać świat, aby mieć odwagę a w sercu miłość, dobrą energią i pasję. “Obudź w sobie dziewczynę!” to zaproszenie życia pełnego niezwykłych przygód, na własnych zasadach, niezależnie od wieku – bo młodość to stan umysłu!

Oprócz przesłania, nasze kosmetyki to najwyższa jakość, i najbardziej zaawansowane składniki aktywne z całego świata. Naturalne ekstrakty z roślin, adaptogeny, wysokiej jakości oleje i masła. To produkty, które łączą w sobie nowoczesność z naturą, skutecznie pielęgnują, ale nie zmuszają do spędzania długich godzin na zabiegach upiększających, a ponadto… serwują sporą dawkę uśmiechu, dystansu i dobrej energii.

Na Ekocudach nie zabraknie naszych bestsellerów: Kremu rozjaśniająco- liftingującego Agent White, James White, Peelingu kwasowego PEEL ME TENDER, Kremu z SPF 25 LADY SUNSHINE, Nawilżającego musu do ciała SWEET LIFE oraz Różanego serum w płynie MIST N’ ROSES. No i oczywiście zaprezentujemy nasze NOWOŚCI ❤