ASOA

Firma to dzieło młodego małżeństwa – Asi i Bartka. Swoje kosmetyki tworzą w malowniczej górskiej miejscowości położonej w gminie Łącko (Małopolska). Z przywiązania i miłości do regionu oraz gór, to właśnie tu postanowili tworzyć naturalne kosmetyki.

Firma istnieje na rynku od dwóch lat i prężnie się rozwija. Oferta produktów systematycznie się powiększa. Znajdziemy w niej nawilżające kremy do twarzy o działaniu przeciwzmarszkowym, sera z substancjami aktywnymi, maseczki, hydrolaty aromatyczne masła do ciała, peelingi cukrowe które nie tylko pięknie pachną ale również doskonale nawilżają skórę czy jednoskładnikowe wyroby, takie jak oleje i masła.

Wszystkie kosmetyki firmy ASOA posiadają ocenę bezpieczeństwa produktów kosmetycznych oraz są wpisane do bazy CPNP. Kosmetyki przeszły również szczegółowe badania dermatologiczne i mikrobiologiczne. Nie uczulają, nie podrażniają skóry. Firma Asoa ma na uwadze dobro zwierząt dlatego kosmetyki oraz surowce do produkcji nie są też testowane na zwierzętach. Wszystkie kosmetyki są wegańskie.