Alilla

Alilla Cosmetics
Wegańskie kosmetyki o naturalnym składzie

Alilla Cosmetics opowiada historię kobiet, które chcą być wolne. Wolne od chemicznych dodatków w kosmetykach, od składników odzwierzęcych w produktach, od cierpienia zwierząt. My nie tworzymy piękna my pomagamy je wydobyć, bo wierzymy, że prawdziwe piękno jest w każdym z nas.
Piękno tkwi w naturze, z której czerpiemy inspiracje abyś mogła cieszyć się lekkimi i naturalnymi kosmetykami do makijażu. Bez zbędnych dodatków i składników pochodzenia zwierzęcego. Naturalne piękno, wydobędziesz dzięki naturalnym kosmetykom.
Linia Eko powstała w duchu lesswaste z myślą o zdrowiu i środowisku. Eko to połączenie naturalnych cieni do powiek wraz z elegancką paletką z drewna Merbau z wymiennymi cieniami.
Idealne rozwiązanie jeśli tak jak my dbasz o zredukowanie odpadów i zminimalizowanie negatywnego wpływu na środowisko.

Misja:

Nasza misja to dostarczać bezpieczne produkty najwyższej jakości i
rozwijać się w kierunku zdobycia ważnej pozycji na rynku kosmetycznym, aby zrewolucjonizować podejście do produkcji kosmetyków w trosce o zdrowie oraz środowisko.

Geneza marki:

Podczas podróży po bliskim wchodzie poznaliśmy gospodarza, który miał córkę o imieniu Alila. Młoda dziewczyna o naturalnie pięknej urodzie, delikatnych rysach, pełnych ustach i dużych ciemnych oczach. Kochała się stroić i malować, niestety każdy kontakt jej twarzy z kosmetykami kończył się nieprzyjemną reakcją alergiczną. Po powrocie do polski postanowiłyśmy więc stworzyć markę bezpiecznych wegańskich kosmetyków o hipoalergicznej formule i naturalnym składzie, aby każda z was mogła podkreślić swoje naturalne piękno.

O nas:
Od ponad 20 lat współpracujemy z Polskimi oraz zagranicznymi markami realizując dla nich produkcję kontraktową.
Byliśmy obecni przy powstawaniu wielu polskich oraz zagranicznych marek. Bierzemy również czynny udział przy współtworzeniu nowych projektów bądź udoskonalaniu obecnych już na rynku.

Zamiłowanie do zdrowego stylu życia oraz 25 letnie doświadczenie pozwoliły nam w 2016 roku stworzyć własną markę produktów wegańskich o naturalnych składzie które świetnie sprawdzą się przy każdym typie cery.
Wszystkie innowacje powstają w murach naszego zakładu produkcyjnego pod Warszawą dzięki temu mamy bezpośredni wpływ na jakość naszych produktów. W Laboratorium Alilla Cosmetics, zespół kreatywnych technologów mając na względzie i posiłkując się aktualnymi potrzebami i trendami rynku, stale opracowuje coraz to nowsze receptury. Wszystko po to by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających kobiet.
W 2017 roku zostaliśmy nagrodzeni Diamentowym Sercem w kategorii Best of Health and Beauty za gamę naturalnych kosmetyków mineralnych.

Nigdy nie testowaliśmy, nie testujemy oraz nie zamierzamy testować produktów na zwierzętach. Jesteśmy przeciwni takim działaniem, dlatego dokładnie sprawdzamy naszych dostawców.