Alchimia DoctorB

Jesteśmy firmą rodzinną, mieszkamy i pracujemy we Włoszech, na górze Grappa. Zanurzeni w Parku Natury tej świętej góry, tworzymy nasze wyjątkowe kosmetyki. Po latach pracy i studiowania nauk takich jak Kinezjologia, Naturopatia, Zielarstwo, Alchemia, opracowaliśmy metodę zwaną „PuzzleKey”.

Stworzyliśmy 5-cio elementowe kosmetyki sięgając do żywiołów: Ognia, Ziemi, Metalu, Wody i Drewna. Oferujemy Tobie 5 osobowości, 5 możliwości zmiany. Tworząc nasze kosmetyki, dokonaliśmy skoku kwantowego razem z nasza ziemią, z naturą i z ogromna częścią ludzkości, która chce chronić planetę.

Metoda ta opiera się na monitorowaniu mięśni, jako przekaźnika informacji neurologicznej z naszego ciała. Nasze kosmetyki opierają się na formułach stworzonych przez ludzkie ciało a nie chemików, zawierają one informacje wibracyjną, równoważą częstotliwości komórkowe na poziomie molekularnym, gwarantując w ten sposób zdrowe życie komórek.

Nasze kosmetyki są tak naturalne, że możesz je zjeść. Składniki pochodzenia roślinnego w 100% organicznego. Tylko w 100% aktywny składnik w paru kroplach jest wystarczający.

U nas nie ma już tylko suchej czy tłustej cery, my odżywimy każde ciało i jego duszę. Często traumy, napięcia, blokady, które powstają w fizycznym ciele powodują złe samopoczucie psycho-fizyczne, w następnym kroku wyrzucamy to na zewnątrz.

Z biegiem czasu nasza skóra staje się podrażniona, swędząca, odwodniona powstają przebarwienia i zmarszczki. Wszystkie te problemy mogą być wyleczone, dobierając odpowiednie kosmetyki i wypowiadając równocześnie słowa dedykowane danej emocji. Wyobraź sobie siebie patrzącego w lustro, co mówisz do siebie? Zajrzyj w głąb siebie.

Zapraszamy do odwiedzenia nas podczas targów i osobistej konsultacji z twórcami kosmetyków Iriną i Mariano Bressan.