4organic

4organic to firma zrodzona z pasji, zainteresowań, wiary w wartość zdrowych i bezpiecznych produktów i przekonania o działaniach dziś z myślą o przyszłości.

Stworzona  w odpowiedzi na pytania i potrzebę klientów, coraz bardziej świadomie robiących zakupy i szukających bezpiecznych dla zdrowia i środowiska produktów – gdzie, w gąszczu reklam i obietnic bez pokrycia, znajdą godne zaufania, zdrowe kosmetyki, produkty pielęgnacyjne oraz inne produkty codziennego użytku.

Powstaliśmy w 2015 roku, wchodząc na polski rynek z jedyną, naprawdę hipoalergiczną linią kosmetyczną – Derma. To produkty idealne dla dzieci od pierwszego dnia życia, dla kobiet w ciąży, mam karmiących piersią i wszystkich, którym zależy na naturalnej pielęgnacji ciała.

Niedawno na rynek trafiły nasze płyny do higieny intymnej 4organic. To całkowicie bezpieczne produkty przeznaczone do najdelikatniejszych partii ciała. Bez chemii, bez barwników, bez zapachu. To kosmetyki do higieny intymnej, które jako pierwsze w Polsce zdobyły certyfikat AllergyCertified.

W naszej bogatej ofercie znajdują się także bezpieczne i certyfikowane podpaski, tampony, podkłady porodowe i wkładki GingerOrganic. Nasze klientki mogą też zdecydować się na kubeczek menstruacyjny Organicup wykonany z medycznego silikonu.

To wszystko dla naszego zdrowia i bezpieczeństwa naszej planety.