4organic

Kosmetyki marki DERMA to bezpieczne, jedyne organiczne i jednocześnie hipoalergiczne produkty pielęgnacyjne. W trosce o optymalną pielęgnację i ochronę przed uczuleniem i alergią.

Każdy składnik kosmetyków Derma został dokładnie przebadany. Najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów potwierdza unikalne na skalę światową połączenie aż CZTERECH najważniejszych międzynarodowych certyfikatów dotyczących organiczności, hipoalergiczności i bezpieczeństwa dla środowiska:

ASTHMA – ALLERGY Denmark – dla certyfikowanych produktów hipoalergicznych,
ALLERGY CERTIFIED – dla produktów wolnych od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji
ECOCERT ORGANIC – dla produktów organicznych
NORDIC ECOLABEL – dla produktów mających minimalny wpływ na środowisko

Produkty spełniają najwyższe standardy skandynawskie, uznane za niezwykle restrykcyjne.

Wyjątkowość kosmetyków Derma polega na tym, że w odróżnieniu od tradycyjnych produktów do pielęgnacji nie zawierają one substancji zapachowych, parabenów, barwników oraz jakichkolwiek szkodliwych substancji i niepotrzebnych wypełniaczy.

Ich skład oparty jest o bogactwo naturalnych i organicznych składników, takich jak: jak aloes, masło shea, olej kokosowy, olej z pestek moreli, olej ze słodkich migdałów, wit. E.

LINIA DERMA ECO BABY POLECANA DLA DZIECI I NIEMOWLĄT JUŻ OD PIERWSZYCH DNI ŻYCIA. Derma Eco Baby to kosmetyki polecane przez lekarzy jako bezpieczne dla dzieci cierpiących z powodu alergii, atopowego zapalenia skóry (AZS) oraz dla uniknięcia alergii kontaktowej, będącej jedną z najczęstszych chorób przewlekłych.

Linia Derma Eco Baby i Derma Eco Woman przeznaczone są również dla kobiet w ciąży i matek karmiących – dla bezpieczeństwa i zdrowia maleństwa, ale także dla zdrowia przyszłej mamy.

Derma Eco Baby to wybór świadomych rodziców, którzy znają zagrożenia, jakie niosą ze sobą niebezpieczne składniki powodujące alergie lub zaburzenia układu hormonalnego, poszukujących bezpiecznych rozwiązań z myślą o zdrowiu i przyszłości swojego dziecka.

Wiele kosmetyków dostępnych na rynku zawiera niebezpieczne dla zdrowia substancje, alergeny oraz składniki mogące powodować zaburzenia rozwoju dziecka.

My dorośli możemy dokonać wyboru – dziecko nie.

Produkty Derma stworzone zostały przez Dermapharm, lidera na rynku certyfikowanych kosmetyków organicznych i hipoalergicznych. Od ponad 40 lat Dermapharm tworzy najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne, spełniające restrykcyjne skandynawskie standardy w aspekcie jakości, ochrony zdrowia
i środowiska.