Warszawa

  /    /  Warszawa

O targach

16-17 listopada 2019 r. zagościmy już po raz siódmy na Targach Ekocuda w Warszawie i tak jak poprzednio, zobaczymy się w Centrum Praskim Koneser.

Wejście na Targi dla Odwiedzających – jak zwykle – jest bezpłatne!

Oczywiście będą na Was czekać liczni wystawcy – ci, których już dobrze znacie, ale i nowi, którzy zagoszczą na Ekocudach po raz pierwszy. Możecie też spodziewać się interesujących warsztatów i wykładów.

Jesień to idealny czas, aby zregenerować ciało po wakacjach i przygotować je na zimę.

Dzięki targom Ekocuda będziecie mieć okazję poznać wystawców z całego kraju, obejrzeć, dotknąć i powąchać setki produktów, wziąć udział w warsztatach oraz… spędzić czas poznając lepiej to, co naturalne, zdrowe, ekologiczne i tworzone z poszanowaniem środowiska.

Podczas dwóch dni Ekocudów swoje produkty zaprezentują głównie polscy producenci produktów organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieć możliwość poznać także zagraniczne marki dostępne na naszym rynku.

W jednym miejscu spotkacie liczne firmy, które tworzą swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury i z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy na poznanie również niszowych marek kosmetyków naturalnych nie można przegapić!

Ponadto, jak zawsze, Odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, m.in. warsztaty makijażu wykonanego mineralnymi kosmetykami i wykłady poświęcone zdrowemu stylowi życia, urodzie i naturalnej pielęgnacji.

16-17 listopada 2019r., Centrum Praskie Koneser, Warszawa

SOBOTA, godz. 11:00-19:00
NIEDZIELA, godz. 11:00 -18:00

OBSERWUJ NAS

Obserwujcie nasz fanpage facebook.com/ekocudacom oraz instagram.com/ekocuda

16-17 listopada 2019

Warszawa

Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 2

Wykłady i warsztaty

Wystawcy

Chcesz zaprezentować swoje produkty na targach?

Zgłoś się już teraz!

Bezpłatny udział dla odwiedzających

Nie zwlekaj! Weź udział!

Regulamin Targów