Warszawa

  /    /  Warszawa

Uwaga! Nowy termin targów:
17 i 18 kwietnia 2021 r.

O targach

17 i 18 kwietnia 2021 r. zagościmy już po raz ósmy na Targach Ekocuda w Warszawie i tak jak poprzednio, odbędą się one w Centrum Praskim Koneser.

Wejście na Targi dla Odwiedzających będzie oczywiście bezpłatne.

Będą na Was czekać liczni wystawcy – ci, których już dobrze znacie, oraz nowi, którzy zagoszczą na Ekocudach po raz pierwszy. Będzie również okazja do wzięcia udziału w interesujących warsztatach i wykładach.

Dzięki targom Ekocuda będziecie mieć okazję poznać wystawców z całego kraju, obejrzeć, dotknąć i powąchać setki produktów, wziąć udział w warsztatach oraz… spędzić czas poznając lepiej to, co naturalne, roślinne i tworzone z poszanowaniem środowiska.

Podczas dwóch dni Ekocudów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci produktów organicznych, naturalnych i wegańskich. Odwiedzający będą mieć możliwość poznać również zagraniczne marki dostępne na naszym rynku.

W jednym miejscu spotkacie liczne firmy, które tworzą swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury i z wykorzystaniem naturalnych składników. Jak zawsze, Odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, m.in. warsztaty makijażu wykonanego mineralnymi kosmetykami i wykłady poświęcone zdrowemu stylowi życia, urodzie i naturalnej pielęgnacji.

 

Facebook Ekocuda:

facebook.com/ekocudacom

 

Instagram Ekocuda:

instagram.com/ekocuda

17 i 18 kwietnia 2021

Warszawa

Centrum Praskie Koneser
Plac Konesera 2

Wystawcy

Ekspertka marki Ekocuda

Bezpłatny udział dla odwiedzających

Nie zwlekaj! Weź udział!