Gdańsk

  /    /  Gdańsk

O targach

Już wkrótce, bo 12-13 października, spotkamy się z Wami w Gdańsku po raz czwarty na Targach Ekocuda.

Wejście na targi dla Odwiedzających – jak zwykle – jest bezpłatne!

Tym razem zobaczymy się podczas jesiennej edycji, która odbędzie się 12 i 13 października. Wczesna jesień to idealna pora, aby zadbać o siebie i swoje ciało – zregenerować je po szalonych wakacjach i odżywić przed zimą.

Będą na Was czekać wystawcy z całego kraju oferujący setki wspaniałych produktów, oraz – jak zwykle – liczne warsztaty, wykłady i… wszystko to, co naturalne, zdrowe, roślinne i przyjazne środowisku.

Podczas dwudniowych targów swoje produkty zaprezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków organicznych, naturalnych i wegańskich, jednak Odwiedzający będą mieć też okazję poznać marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku.

Ekocuda to doskonała okazja do poznania nowych, ciekawych marek, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Takiej szansy nie można przegapić!

Poza tym, Odwiedzający mogą liczyć na dodatkowe atrakcje, np. warsztaty makijażu wykonanego naturalnymi kosmetykami kolorowymi i interesujące wykłady poświęcone urodzie i naturalnej pielęgnacji.

12-13 października, Stadion Energa Gdańsk, Gdańsk

SOBOTA, godz. 11:00-19:00
NIEDZIELA, godz. 11:00-18:00

OBSERWUJ NAS

Obserwujcie nasz fanpage: facebook.com/ekocudacom oraz profil: instagram.com/ekocuda

12-13 października 2019

Gdańsk

Stadion Energa Gdańsk
Pokoleń Lechii Gdańsk 1

Plan targów

Chcesz zaprezentować swoje produkty na targach?

Zgłoś się już teraz!

Bezpłatny udział dla odwiedzających

Nie zwlekaj! Weź udział!

Regulamin Targów