40 000 odwiedzających

300 wystawców

3 miasta

Warszawa, Gdańsk, Poznań

5 edycji

O targach

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych pierwsze i największe takie targi w Polsce. Do tej pory odbyły się 4 edycje w Warszawie, z czego ostatnia zgromadziła 150 marek i 12 000 odwiedzających. W marcu b.r. Ekocuda zadebiutowały w Gdańsku, gdzie wystawiło się 75 marek, a targi odwiedziło ponad 7 000 osób.

Na jesieni targi dodatkowo zadebiutują w Poznaniu.
Na targach swoje produkty prezentują przede wszystkim polscy producenci kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich. Pojawią się również marki zagraniczne dostępne na rodzimym rynku.

Ekocuda – Targi Kosmetyków Naturalnych to niepowtarzalna okazja do poznania nowych, wyjątkowych marek kosmetycznych, tworzących swoje produkty dzięki inspiracjom czerpanym z natury, z wykorzystaniem naturalnych składników. Wszystkie prezentowane kosmetyki powstają z pasją i myślą o zdrowym stylu życia, z poszanowaniem dla otaczającego świata.

Odwiedzający targi mogą liczyć na szereg atrakcji: warsztaty makijażu wykonywanego naturalnymi kosmetykami, liczne wykłady i inspirujące spotkania dedykowane zdrowiu i naturalnej pielęgnacji.

Obserwuj nas!

KONTAKT

kontakt@ekocuda.com

Zuzanna Mierzejewska

Owner&Creative Director

zuzanna.mierzejewska@ekocuda.com