ebook

Ebook

E-book „Sekretnik świata kosmetyków naturalnych. Od produkcji do promocji” to minikompendium wiedzy opracowane w przystępny sposób przez ekspertki i ekspertów, zajmujących się na co dzień kwestiami związanymi z branżą kosmetyków naturalnych i ekologią. Swoją wiedzą podzielili się m.in. dr Joanna Uchańska, Katarzyna Konopa, dr Ida Dulińska-Molak, Dorota Steliga czy Justyna Żukowska-Bodnar. Z 14 artykułów oraz 5 wywiadów dowiecie się m.in. o certyfikatach, recepturach, greenwashingu czy wpływie cyklu dobowego i menstruacyjnego na sposób pielęgnacji.


Serdecznie zapraszamy do lektury!
Pobierz ebooka

Link do pobrania wyślij na adres:

* TAK, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu przez administratora: Zuzannę Mierzejewską, przedsiębiorcę, wpisaną do CEIDG pod firmą: „Kreatywne Cuda Zuzanna Mierzejewska”, z siedzibą przy ul. Herbsta 1/64, 02-784 Warszawa, w celu przesłania e-booka, w celach marketingowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że podanie moich danych osobowych w formularzu jest dobrowolne i niezbędne do zrealizowania zawartego w nim zapytania, że mam prawo do dostępu do moich danych, ich poprawiania, wycofania zgody, oraz o innych informacjach, zgodnie z art. 13 RODO, określonych w Polityce prywatności.

TAK, chcę e-mailowo otrzymywać bezpłatne e-booki, newsletter i inne materiały reklamowe/promocyjne/informacyjne o targach organizowanych przez Zuzannę Mierzejewską, przedsiębiorcę, wpisaną do CEIDG pod firmą: „Kreatywne Cuda Zuzanna Mierzejewska” z siedzibą przy ul. Herbsta 1/64, 02-784 Warszawa i w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez Kreatywne Cuda Zuzanna Mierzejewska na podany adres e-mail. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mogę wycofać powyższą zgodę w dowolnym momencie oraz o innych informacjach zgodnie z art. 13 RODO, określonych w Polityce prywatności.